ORTAKLARIMIZ

Murat ERİŞTİ – Yönetim Kurulu Başkanı


Yeminli Mali Müşavir, Sorumlu Denetçi, Eski Hesap Uzmanı


1971 yılında Kırşehir’de doğdu. 1992 yılında Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Maliye Bölümünden mezun oldu. Newport International Universitesi’nden MBA derecesi aldı. 1993-2003 yılları arasında Maliye Bakanlığı Hesap Uzmanları Kurulu’nda Hesap Uzmanı olarak görev yaptı. 2003-2006 yılları arasında Kıran Holding A.Ş. Mali Koordinatör (CFO) olarak çalıştı. 2006 yılından itibaren firma ortağı olarak Artı Değer Uluslararası Bağımsız Denetim ve YMM A.Ş. ‘de çalışma hayatına devam etmektedir. Task International Yönetim Kurulu üyeliği yapmaktadır. Türkiye Vergi Konseyi üyeliği yapmıştır. TOBB Vergi Danışma Kurulu üyesidir. İMEAK- Deniz Ticaret Odası- GİSBİR-TÜRK ARMATÖRLER BİRLİĞİ Mali İşler ve Vergi Danışmanı görevini yürütmektedir. Yurt dışında birçok seminerlere katılmış olup, çeşitli dergilerde yayımlanmış makaleleri ve yüksek lisans çalışmaları mevcuttur. İngilizce bilmektedir.

Süleyman TAF – Yönetici Ortak


Yeminli Mali Müşavir, Sorumlu Denetçi, Eski Baş Hesap Uzmanı


1967 yılında Kayseri’de doğdu. 1988 yılında Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi’nden mezun oldu. 1989-2006 yıllarında Maliye Bakanlığı Hesap Uzmanları Kurulu’nda çalışmıştır. Buradaki görevinden Baş Hesap Uzmanı iken ayrılmıştır. 2006 yılından itibaren Artı Değer Uluslararası Bağımsız Denetim ve YMM A.Ş. ‘de Yeminli Mali Müşavir ve Sorumlu Denetçi olarak finansman, denizcilik, sanayi, tekstil, kozmetik alanında birçok firmaya hizmet vermeye devam etmektedir.

Ali Ergin ŞAHİN – Ortak


Yeminli Mali Müşavir, Sorumlu Denetçi, Eski Baş Hesap Uzmanı


1966 yılında Malatya’da doğdu. 1988 yılında Ankara Siyasal Bilgiler Fakültesi’nden mezun oldu. 1989-1993 yılları arasında Maliye Bakanlığı nezdinde Hesap Uzmanı olarak görev yaptı. 1994-2016 yılları arasında özel sektörde Denetim Koordinatörü, Genel Müdür, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı olarak çalıştı. Aralık 2016 ayında Artı Değer Uluslararası Bağımsız Denetim ve YMM A.Ş.’ye Sorumlu Denetçi olarak katıldı.

Selçuk YÜCEL – Ortak


Yeminli Mali Müşavir, Sorumlu Ortak Başdenetçi, Eski Hesap Uzmanı


1967’de Ankara’da Doğdu..İlk Orta ve Lise Eğitimimi Ankara da tamamladı. Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Maliye Bölümünün ardından, aynı Üniversite “Türkiye de Planlı Dönemde Kamu Sermaye Birikine Katkısı” tezi ile master eğitimimi tamamladı. Bir süre T.C Sayıştay Denetçi Yrd. görevinin ardından, T.C Maliye Bakanlığı Hesap Uzmanlığı görevinde bulundu. Hesap Uzmanlığı görevinde mevzuat alanında iki kitap yazarlığı ve çok sayıda değişik konularda yayınlanmış,etüd, makale ve yazıları bulunmaktadır. 2002 yılında Kuruldan ayrılarak özel bir holdingde Mali İşler Koordinatörlüğü görevinde bulundu.2006 yılından itibaren Yeminli Mali Müşavirlik ve Danışmanlık görevlerini sürdürmekteyi. Hali Hazırda kurucusu ve ortağı bulunduğu Artı Değer JHİ Turkey İnternational Bağımsız Denetim A.Ş de Sorumlu Ortak Denetçi olarak görevini sürdürmektedir. Bağımsız Denetçiler Derneği Kurucu Başkanı,Hesap Uzmanları Vakfı,Hesap Uzmanları Derneği ve TURMOB üyesidir.Evli ve iki cocuk sahibidir.

Cem ÇETİN – Ortak


Yeminli Mali Müşavir, Sorumlu Denetçi, Eski Hesap Uzmanı


1967 yılında Ankara – Kızılcahamam’da doğdu. 1988 yılında Anadolu Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümünden mezun oldu. Maliye Bakanlığı Hesap Uzmanları Kurulu’nda 1989 – 1998 yılları arasında Hesap Uzmanı olarak görev yaptı. 1998 yılında bu görevinden ayrılarak Yeminli Mali Müşavirlik faaliyetine başladı. 2014 yılında Kamu Gözetim Kurumu tarafından “Bağımsız Denetçi” olarak yetkilendirildi. Eylül 2018 ayında Artı Değer Uluslararası Bağımsız Denetim ve YMM A.Ş.’ye Sorumlu Denetçi olarak katıldı. Aynı zamanda halen Yeminli Mali Müşavirlik ve Bağımsız Denetçilik faaliyeti ile de uğraşmaktadır.